logo-01

O nas

Kim jestem

O mnie

Cześć,

Mam na imię Jakub. Jestem samoukiem, wszystkiego nauczyłem się sam. Swoją przygodę z projektowaniem zacząłem w II klasie technikum, do którego uczęszczałem, był to profil informatyczny o specjalizacji fotografia cyfrowa. Wtedy to stawiałem pierwsze kroki w grafice. Tematy graficzne bardzo mnie wciągnęły. Zaczynałem od prostych projektów graficznych tj. grafiki do internetu. Na początku była to dla mnie zabawa i sposób na zrelaksowanie się. Już po roku zacząłem się zajmować tym półprofesjonalnie. Wtedy to zaczęły się pierwsze poważne projekty –  logo, strony internetowe. 

Co oferuję

Dlaczego ja?

Jestem ambitnym projektantem. Mam głowę z masą pomysłów, które ożywią Twoją firmę. Pomogę Twojej firmie, a moje działania przyniosą oczekiwane efekty. Zajmuje się projektowaniem ponad 4 lata.

 

Nabyłem doświadczenie, które pomoże Ci wypromować firmę i uniknąć najczęściej popełnianych błędów podczas tworzenia reklamy.

Działam nieszablonowo, każda stworzona przez mnie reklama jest przemyślana pod kątem potencjalnej grupy odbiorców.

 

Reklamy tworzone przez mnie są ciekawe, nietuzinkowe, unikalne i przede wszystkim przyciągną masę odbiorców.

Oferta

Co mogę zrobić?

W czym pracuje

Oprogramowanie

Pracuję w różnym programach, lecz najczęściej korzystam z pakietu Adobe Creative Cloud – jest też on moich ulubionym zestawem narzędzi. Jeśli jest taka potrzeba mogę pracować w programach : Affinity oraz Corel